فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ * (سوره الزمر آیه 17-18)

*بندگان مرا بشارت بده‌، كساني كه سخنان را مي‌شنوند و از نيكوترين آن‌ها پيروي مي‌كنند; آن‌ها كساني هستند كه خدا هدايت‌شان كرده و آن‌ها خردمندانند.*

  

در قرآن كريم شورا و مشورت نمودي از ايمان معرفي شده و تاكيد مي­كند مسلمانان امور خود را براساس مشورت متقابل ­انجام دهند­.(سوره شوری)

آيه 18 سوره زمر نيز گوش دادن به سخن ديگران و عمل كردن به نيكوترين آنها را موجبات هدايت انسان ­ها دانسته و آنان را صاحبان عقل و خرد معرفي كرده است.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز برآن شده است تا با بهره­گیری از خرمن دانش و تجربه گرانسنگ همکاران ارجمند دریچه ای برای ورود نظرات، اندیشه­ها، آرمان­ها و ایده ­های همکاران محترم و صدیق در حوزه تصمیم­سازی و ارتقاء بهره ­وری و رشد و تعالی این سازمان گشوده تا با تسریع مساعی، همدلی و هم­فکری در جهت نیل به اهداف و مقاصد متعالی رسانه­ملی و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام ­های بلندتر برداریم.

نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، نظام همكاري فكري و عملي تمامی كاركنان است. در اين نظام تمامی همکاران درباره روش هاي حل مسائل، مشكلات و ارتقاي بهره وري فعالانه انديشيده و حاصل تفكر، تاُمل و تعمق فردي و تبادل نظر هاي گروهي را در قالب طرح ­ها و پيشنهادها به سازمان ارائه می کنند . بدين طريق در سازمان يك نظام هم فكري و هم انديشي توأم با خرد جمعي براي رسيدن به اهداف سازمان شکل گرفته و رسانه ملی امكان مي­يابد تا از گنجينه غني انديشه­ها، نظرات و راه ­حل­هاي مؤثر و عالمانه با بهره ­گیری از ایده­ها و پیشنهادها و راهبردهای مفید و مؤثر، نسبت به اصلاح روش ­ها اقدام کند.

Ø      منتظر ایده ها و پیشنهادات شما هستیم.

ارتباط با ما از طریق : سایت دانشگاه / دانشکده داروسازی / نظام پیشنهادها / ارسال پیشنهاد

 

Ø     در نظام پیشنهادها، به پاس ارائه خالصانه ­ی انديشه ­ها و تفكرات همکاران گرامی، علاوه بر ثبت خدمت و فضای فراهم شده به نام­طراح و درج در مستندات مربوط، پاداش­هاي مادي به رسم تشکر و سپاس پرداخته خواهد شد.


 فراخوان   

نظام پیشنهادهای دانشکده داروسازی به منظور بهره گیری شایسته از ظرفیت های موجود دانشکده ، از کلیه کارکنان ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان محترم دعوت به عمل می آورد ; تا ایده های اجرایی و عملی خود را در زمینه های: 

<<بهبود عملکرد ، بخش های آموزشی ، پژوهشی و مسایل و دغدغه های فرهنگی دانشجویان>>

در سایت دانشکده داروسازی قسمت نظام پیشنهادها ، ثبت نمایند.

از برترین پیشنهاد هاتقدیرو قدردانی به عمل خواهد آمد.

 
چگونه یک پیشنهاد از طریق نرم افزار ایده ارسال کنیم؟

ارسال پیشنهاد

نظام پیشنهادها و قوانین  

اعضاء کمیته

فرایند ها


فواید  
 
فرم پیشنهادها
 (به کمیته پیشنهادهای دانشکده قبل از ارسال به نظام پیشنهادهای دانشگاه)


تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-4-25 13:24        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ