مدیریت دانش

فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ * (سوره الزمر آیه 17-18)

*بندگان مرا بشارت بده‌، کسانی که سخنان را می‌شنوند و از نیکوترین آن‌ها پیروی می‌کنند; آن‌ها کسانی هستند که خدا هدایت‌شان کرده و آن‌ها خردمندانند.*

  

در قرآن کریم شورا و مشورت نمودی از ایمان معرفی شده و تاکید می­کند مسلمانان امور خود را براساس مشورت متقابل ­انجام دهند­.(سوره شوری)

آیه 18 سوره زمر نیز گوش دادن به سخن دیگران و عمل کردن به نیکوترین آنها را موجبات هدایت انسان ­ها دانسته و آنان را صاحبان عقل و خرد معرفی کرده است.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز برآن شده است تا با بهره­گیری از خرمن دانش و تجربه گرانسنگ همکاران ارجمند دریچه ای برای ورود نظرات، اندیشه­ها، آرمان­ها و ایده ­های همکاران محترم و صدیق در حوزه تصمیم­سازی و ارتقاء بهره ­وری و رشد و تعالی این سازمان گشوده تا با تسریع مساعی، همدلی و هم­فکری در جهت نیل به اهداف و مقاصد متعالی رسانه­ملی و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام ­های بلندتر برداریم.

نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، نظام همکاری فکری و عملی تمامی کارکنان است. در این نظام تمامی همکاران درباره روش های حل مسائل، مشکلات و ارتقای بهره وری فعالانه اندیشیده و حاصل تفکر، تاُمل و تعمق فردی و تبادل نظر های گروهی را در قالب طرح ­ها و پیشنهادها به سازمان ارائه می کنند . بدین طریق در سازمان یک نظام هم فکری و هم اندیشی توأم با خرد جمعی برای رسیدن به اهداف سازمان شکل گرفته و رسانه ملی امکان می­یابد تا از گنجینه غنی اندیشه­ها، نظرات و راه ­حل­های مؤثر و عالمانه با بهره ­گیری از ایده­ها و پیشنهادها و راهبردهای مفید و مؤثر، نسبت به اصلاح روش ­ها اقدام کند.

Ø      منتظر ایده ها و پیشنهادات شما هستیم.

ارتباط با ما از طریق : سایت دانشگاه / دانشکده داروسازی / نظام پیشنهادها / ارسال پیشنهاد

 

Ø     در نظام پیشنهادها، به پاس ارائه خالصانه ­ی اندیشه ­ها و تفکرات همکاران گرامی، علاوه بر ثبت خدمت و فضای فراهم شده به نام­طراح و درج در مستندات مربوط، پاداش­های مادی به رسم تشکر و سپاس پرداخته خواهد شد.


 فراخوان   

نظام پیشنهادهای دانشکده داروسازی به منظور بهره گیری شایسته از ظرفیت های موجود دانشکده ، از کلیه کارکنان ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان محترم دعوت به عمل می آورد ; تا ایده های اجرایی و عملی خود را در زمینه های: 

<<بهبود عملکرد ، بخش های آموزشی ، پژوهشی و مسایل و دغدغه های فرهنگی دانشجویان>>

در سایت دانشکده داروسازی قسمت نظام پیشنهادها ، ثبت نمایند.

از برترین پیشنهاد ها تقدیر و قدردانی به عمل خواهد آمد.

 
چگونه یک پیشنهاد از طریق نرم افزار ایده ارسال کنیم؟

ارسال پیشنهاد 

نظام پیشنهادها و قوانین  

اعضاء کمیته

فرایند ها


فواید  
 
فرم پیشنهادها (به کمیته پیشنهادهای دانشکده قبل از ارسال به نظام پیشنهادهای دانشگاه)
تاریخ به روز رسانی:
1398/12/17
تعداد بازدید:
852
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal